Dalšími kávovary, které už světlo světa spatřily pod společnou značkou Saeco Philips,  jsou kávovary Saeco Philips Intelia. Jedná se o domácí automatické kávovary, které překvapí množstvím funkcí.

Kávovary Saeco Philips Intelia Class mají keramické mlecí kameny, což může být nevýhoda. Bude-li ale káva, kterou budete do mlýnku sypat, vždy kvalitní, nemusíte mít z poškození mlecích kamenů strach.

Tyto kávovary mají navíc možnost využít i mletou kávu. Připravit například bezkofeinové espresso je tak pro Saeco Intelia hračkou.

Nahřívací plochu na šálky najdeme v horní části. Stejně tak i to, že tyto kávovary umí připravit i dvě porce najednou. Kávovary Saeco Intelia ale nemají speciální topnou spirálu pro nahřívání šálků, a tak využívají zbytkového tepla samotného stroje na espresso. Domnívám se, že pro domácí využití je toto naprosto přijatelné.

V programování si můžete nastavit 3 základní parametry, které zásadně ovlivňují chuť kávy: jsou to síla kávy (gramáž porce), teplota vody a objem šálku. Pro správné espresso doporučujem vždy 7g, teplotu kolem 85 stupňů a objem pravé kávy espresso by neměl přesáhnout 30 ml. Pokud jste milovníky větších šálků kávy, raději si espresso nařeďte vodou.

Posuvná výpust kávy už je samozřejmostí. Co ale nenajdete u všech modelů Saeco Philips je barevný displej, který s vámi srozumitelně komunikuje.

Saeco Philips Intelia Class HD 8752/49 jsou prvními domácími kávovary Saeco, které mají nový automatický kapučinátor. Už nemají celou plastovou nádobku, se kterou je potřeba manipulovat (jako mají například i kávovary Delonghi), ale mají jednoduchý kapučinátor s hadičkou, který dokáže mléko přisávat z jakékoli nádoby, třeba i z krabice s mlékem. Stejným zpusobem mají kapučinátor řešená např. kávovary Krups nebo kávovary Jura.

Kávovary Saeco Philips jsou díky svému designu bezesporu vhodným doplňkem každé moderní domácnosti.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.