Pokud chcete přípravu zrnkové kávy ve vaší kavárně, nebo restauraci posunout na na vyšší úroveň, tak se nezapomeňte poohlédnout po freshových mlýncích Mahlkönig z Německa.

Jsou robustní, kvalitní a ploché mlecí kameny si dlouho zachovávají svou ostrost. Ani trochu kávy při mletí nepřijde nazmar, protože v Mahlkönig vědí, že na každém gramu kávy záleží.

Spoustu let držely u této značky prim mlýnky K30. Byly to ikony mezi mlýnky, pomlely dokonale každou kávu a byly jednoduché na obsluhu. Doba však pokročila a Mahlkönig přišel s důstojným nástupcem. Jestli hledáte náhradu za vychvalované K30 – je E65 S a E65 S GbW přesně pro vás.

Tímto Vám představujeme mlýnky Mahlkőnig E65 S  a E65 S gbW, které jsou dokonale seřízené, pro co nejlepší výsledek. Můžete je mít v bílé nebo černé barvě. Jsou jednoduché, elegantní a skvěle tak doplní vzhled vaší kavárny, či prostě místa, kde si chcete připravit skvělou kávu.

Mlýnek Mahlkőnig E65 S Vám namele zrnkovou kávu přímo do páky. Samozřejmě si můžete kdykoliv držák odmontovat a namlít si kávu do sáčku.

Co jsou hlavní přednosti:

○ umožňuje nastavení až 6 různých mletí
○ disponuje menu s ikonami
○ mele tak tiše, že nebude rušit vás ani zákazníky
○ odolnější zásobník na kávové zrno (k dostání i menší velikosti)
○ mlýnky mají automatické odvětrávání, takže se káva dokonce ani mlýnek při mletí nijak nezahřívá
○ mele rychlostí 4-7 g/s
○ ploché ocelové kameny s rozměrem 65 mm

A jaký je tedy rozdíl mezi verzí E65 S a E65 S gbW?

○ hlavně v elektronice. Verze E65 S GbW je daleko přesnější ani gram neunikne. Mele na přednastavenou váhu, kdežto mlýnek E65 S je na časovač.
○ E65 S GbW si můžete nastavit daleko přesněji, má rozšířené ovládání displeje

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv verzi, rozdíl v namleté kávě jistě poznáte. Protože správně namletá káva je základem výborného espressa.
Můžete si být jistí, že pokud byste zrnkovou kávu namletou na mlýnku E65 S dali pod mikroskop, budou všechny částečky stejně velké. A právě to je tajemství dokonalé mleté kávy. Umožní to rovnoměrnou extrakci ze zrn a výsledné espresso je nesrovnatelně aromatičtější a plnější.

Dopřejte své firmě to nejlepší. Na profesionální freshové mlýnky Mahlkönig se můžete kdykoliv spolehnout.