Jura Z10 – dopřejte si luxusní kávovar

Každý známe tu kouzelně hřejivou vůni kávy, když vstoupíme do oblíbené kavárny, že? Čas se na chvíli zastaví, když ochutnáme první doušek oblíbeného cappuccina. Co když ale chceme luxusní kávu k dispozici každý den?

Nechtěla bych utrácet každý den za kávu s sebou, když si můžu vychutnat kávu beze spěchu. Na vysedávání v kavárně taky není přes týden tolik času. A pokud to máte podobně, rozhodně se vyplatí popřemýšlet – co takhle místo placení drahé kávy investovat do kvalitního kávovaru a mít tak výbornou kávu kdykoliv?

Když chcete kávovar, co něco vydrží, vždycky doporučuji se podívat na švýcarskou značku Jura. Je to naprostá špička v oboru. Líbí se mi, jak neustále inovují svoje modely. Díky tomu jdou jejich kávovary s dobou a vždycky nabízí něco nového.
Naposledy mě velmi mile překvapil systém čištění mléčných cest. Žádné rozebírání stroje! Prostě jen postavíte pod trysku čistící misku, upevníte hadičku na mléko a jen nasypete dávku čistících perel. Jedno kliknutí a kávovar Z 10 se pročistí úplně sám.

Kávovar Jura Z10 Vám na jedno kliknutí připraví cappuccino s hustou a krémovou pěnou, kterou budete labužnicky upíjet. Vylepšený P.R.G. mlýnek se zase postará o zachování silného aroma vybrané kávy. Dokáže dokonce namlet kávu individuálně na daný druh nápoje.

Co přináš kávovar Jura Z10 nového?

Podsvícení nádobky s vodou – dojem luxusu
Cold brew! Extrakce kávy za studena – vychutnejte si jedinečnou ovocitou chuť kávy. Je jemnější a osvěžující. Rozhodně to není jen studené kafe
Hlíníkové šasi, není to plast – stačí se jen dotknout
○ Velká výhoda je funkce konvička – až 5x espresso na jedno zmáčknutí a doplnit to lze až 1,75 l vody. Takže to udělá velké kafe pro celou rodinu
○ Editovatelný display a umělá inteligence, která si pamatuje, co máte rádi
Smart funkce – zvětší Vám to přesně ty nastavené kávy, co používáte nejčastěji
32 druhů nápojů – každý den v měsíci jiná káva. To jinde nenajdete.
WiFi Connect pro ovládání přes chytrý telefon/tablet součástí balení a již zapojen do přístroje
P.R.G. mlýnek – individuální mletí na každý druh nápoje. Nastaví se sám

Jestli ještě pořád přemýšlíte, čím se rozmazlit na Vánoce? Doporučuji se zastavit u kávovaru Jura Z10. Kvalitní zpracování, precizní linie. Bude to klenot Vaší kuchyně.

PS: pokud chcete tip, jakou kávu do něj nasypat, podívejte se tady.

Přidat komentář