Každý známe tu kouzelně hřejivou vůni kávy, když vstoupíme do oblíbené kavárny, že? Čas se na chvíli zastaví, když ochutnáme první doušek oblíbeného cappuccina. Co když ale chceme luxusní kávu k dispozici každý den?

Nechtěla bych utrácet každý den za kávu s sebou, když si můžu vychutnat kávu beze spěchu. Na vysedávání v kavárně taky není přes týden tolik času. A pokud to máte podobně, rozhodně se vyplatí popřemýšlet – co takhle místo placení drahé kávy investovat do kvalitního kávovaru a mít tak výbornou kávu kdykoliv?

Když chcete kávovar, co něco vydrží, vždycky doporučuji se podívat na švýcarskou značku Jura. Je to naprostá špička v oboru. Líbí se mi, jak neustále inovují svoje modely. Díky tomu jdou jejich kávovary s dobou a vždycky nabízí něco nového.
Naposledy mě velmi mile překvapil systém čištění mléčných cest. Žádné rozebírání stroje! Prostě jen postavíte pod trysku čistící misku, upevníte hadičku na mléko a jen nasypete dávku čistících perel. Jedno kliknutí a kávovar Z 10 se pročistí úplně sám.

Kávovar Jura Z10 Vám na jedno kliknutí připraví cappuccino s hustou a krémovou pěnou, kterou budete labužnicky upíjet. Vylepšený P.R.G. mlýnek se zase postará o zachování silného aroma vybrané kávy. Dokáže dokonce namlet kávu individuálně na daný druh nápoje.

Co přináš kávovar Jura Z10 nového?

Podsvícení nádobky s vodou – dojem luxusu
Cold brew! Extrakce kávy za studena – vychutnejte si jedinečnou ovocitou chuť kávy. Je jemnější a osvěžující. Rozhodně to není jen studené kafe
Hlíníkové šasi, není to plast – stačí se jen dotknout
○ Velká výhoda je funkce konvička – až 5x espresso na jedno zmáčknutí a doplnit to lze až 1,75 l vody. Takže to udělá velké kafe pro celou rodinu
○ Editovatelný display a umělá inteligence, která si pamatuje, co máte rádi
Smart funkce – zvětší Vám to přesně ty nastavené kávy, co používáte nejčastěji
32 druhů nápojů – každý den v měsíci jiná káva. To jinde nenajdete.
WiFi Connect pro ovládání přes chytrý telefon/tablet součástí balení a již zapojen do přístroje
P.R.G. mlýnek – individuální mletí na každý druh nápoje. Nastaví se sám

Jestli ještě pořád přemýšlíte, čím se rozmazlit na Vánoce? Doporučuji se zastavit u kávovaru Jura Z10. Kvalitní zpracování, precizní linie. Bude to klenot Vaší kuchyně.

PS: pokud chcete tip, jakou kávu do něj nasypat, podívejte se tady.