handpressoVánoce se krokem (nebo spíše třeskem blíží). Brzy budeme sedět u krásně nazdobeného svátečního stolu (ano, i střídmě nazdobený stůl je někdy více a pořád můžeme mluvit o krásně nazdobeném stole), pojídat oblíbenou polévku, kapra a bramborový salát a nebo dokonce i to dokonalé cukroví, co nám zaručeně nastartuje vánoční náladu. Po exkluzivní večeři se pomalu odkulíme k vánočnímu stromečku a budeme pozorovat jak se naše dárky líbí ostatním a jaké nadšení vykouzlí na jejich tváři…

Nevím, jak vy, ale právě z této myšlenky na úsměv na tváři mých bližních, z myšlenky „Stále je dost času.“ se již pomalu stává „Pozor! Štědrý den je skoro za rohem a ty stále nemáš všechny dárky.“
Také jako já přemýšlíte, co nadělit pod stromeček? Rádi byste pořídili něco užitečného? Něco hezkého? Vím, jak je těžké si najít čas a hledat něco vhodného.. proto jsem si dovolila pro Vás sepsat pár tipů na originální dárky nejen pro milovníky kávy.

 

Zrnková káva Sarito Prestige 250 g v dóze

sarito-prestige-plechfb
Káva vytvořená z kvalitní směsi Arabiky a Robusty. Aroma kávy Sarito Prestige je čokoládové a mandlovo-oříškové. Díky Arabice je chuť kávy výraznější, aromatičtější a jemně nasládlá. Robusta dává kávě silné zemité tělo, krémovost a kofein. Ve finále je káva vyvážené chuti, dokonale krémová a bez kyselosti.

Cena: 198 Kč vč. DPH

Kapslový kávovar SGL Flexy Epy

kapslovy kavovary flexy epy
Kapslový kávovar SGL Flexy Epy je stylový, kompaktní kávovar pro jednoduchý způsob přípravy kávy. Tento kávovar pro domácnost či kancelář vám pouhým stisknutím tlačítka zajistí italské espresso. Kávovar využívá populární styl kapsle „Espresso Point“.

Cena: 4 320 Kč vč. DPH

Šálky na espresso či cappuccino

šálky
Tyto kouzelné šálky, které jsou v mých očích prostě dokonalé, si oblíbí snad každý. Na výběr jsou šálky na espresso i cappuccino s různými motivy, barvami a v odlišných tvarech.

Cena : 140 – 240 Kč vč. DPH

Sirupy do kávy/limonády Védrenne

sirupy
Kvalitní francouzské sirupy, které můžete použít nejen do kávy, ale i do vody a ostatních nápojů. Díky těmto sirupům si můžete dopřát osvěžující okurkový nápoj nebo například karamelové či malinové cappuccino.

Cena: 214 – 297 Kč vč. DPH

Cestovní kávovary Handpresso

handpresso
Máte v rodině někoho, kdo hodně cestuje? Horolezce, vodáka, turistu? Nebo například někoho, kdo hodně cestuje v autě, karavanu a přitom si rád dopřeje šálek oblíbené kávy? Tyto osvědčené francouzské kávovary vás doprovodí téměř kamkoliv. I samotné motto kávovarů říká „espresso kdykoliv a kdekoliv“.

Cena: 4 360 / 2 870 Kč vč. DPH

Automatický kávovar Jura E60

_vyr_90jurae60
Plnoautomatický kávovar Jura E60 s jedinečným procesem svého druhu na světě. Impulzní extrakční proces (P.E.P.) optimalizuje dobu extrakce a je zárukou nejlepšího aroma kávy. Kávovar je i mimo jiné vychytávky možné propojit skrz zařízení Bluetooth s Vaším telefonem nebo tabletem.

Cena: 24 990 Kč vč. DPH

Kávovary Cafflano

pizap-com14811208486952
Kávovar Cafflano Klassic na první pohled zaujme svým jednoduchým vzhledem. V tomto kávovaru pro domácí i venkovní použití se však ukrývá mnohem více. Cafflano Klassic v sobě skloubí všechny důležité prvky pro přípravu kávy – mlýnek, překapávací část a nádoby na kávu a vodu.

Cena: 2 999 Kč vč.DPH

 

Tak co, vybrali jste ten pravý vánoční dárek?