Jura logo

Dnes podruhé bych Vám ráda přiblížila kávovary švýcarské značky JURA.

V propagačních brožurách se píše doslova:

„Jedinečný design ve Vás probudí touhu, uživatelský komfort Vám ukáže cestu a šálek krémového espressa splní všechna Vaše očekávání.“

Pojďme si o švýcarské dokonalosti povědět něco více…

Švýcarská značka Jura byla založena již v roce 1931, ale v její moderní historii byl pro značku zlomový rok 1994, kdy se výroba začala plně soustředit na automatické kávovary připravující espresso a kávové speciality té nejvyšší kvality. Dnes jsou v nabídce řady Impressa a Ena v různých cenových kategoriích.

Jedno ale mají společné:

  • výjimečný design
  • švýcarsky precizní konstrukci
  • jednoduché ovládání
  • mnohostranné využití
  • snadnou údržbu

Z5 ll.generaceToužíte-li po dokonalosti, resp. maximálním uživatelském komfortu a nechcete-li dělat při výběru kávovaru jakékoliv kompromisy, jediným přístrojem pro Vás je vlajková loď produktového portfolia JURA model Impressa Z5 druhé generace dodávaným v chrom/hliníkovém provedení. Z5 se dá bez nadsázky označit za revoluční díky funkci 2 v 1. Funkci, kdy stiskem jednoho tlačítka připravíte ne jednu, ale rovnou dvě kávové speciality s mléčnou pěnou – tedy ne pouze espresso, ale také latte macchiatto, cappuccino a caffe latte.

Mezi další přednosti tohoto modelu patří program E.S.M. (Energy Save Model), díky kterému můžete kávovar nastavit do úsporného módu a ušetřit tak až 40% energie. Jednoduché ovládání již bylo zmíněno, ale samotné nastavování usnadňuje rotační ovladač. Samozřejmostí jsou proplachovací, čistící a odvápňovací program.

Na závěr bych ráda vyzdvihla opravdu dokonalé dílenské a designové provedení za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Zajímá-li Vás více, podívejte se na: https://www.coffee-planet.cz/cs/42_jura