S více než 20-ti letou zkušeností jsou espresso kávovary Expobar známé pro svou spolehlivost a neustálé zlepšování se. Pro co nejlepší výsledky výrobci pozorně sledují změny v průmyslu i na trhu a přizpůsobují tomu i své technologické pokroky. Nejen z těchto důvodů se kávovary Expobar zdají být jedním z nejlepších řešení pro zákazníky, kteří chtějí nejvyšší kvalitu a zároveň pohodlí při přípravě „nejlepší kávy“ v domě nebo ve své kanceláři. Je tomu však skutečně tak?

Pákové kávovary Expexpobar_leva_1grobar Office Leva 1-skupinové jsou malé a kompaktní espresso kávovary. Elegantní vzhled a přitom optimální velikost však neznamená nižší kvalitu, právě naopak. Nezávisle na své velikosti je kávovar vyroben se stejně kvalitní a testovanou technologií jako ostatní kávovary Expobar. Díky kávovarům Expobar Office Leva tak lze připravit kvalitní espresso a dopřát si vytouženou chvíli pohody téměř kdekoliv.

Pojďme se ale na tyto kávovary a jejich funkce podívat zblízka. Jedná se o dva základní modely –  kávovar Expobar Office Leva EB-61, 1-skupinový ve dvou variantách – s jedním nebo dvěma boilery. Na první pohled jsou kávovary téměř k nerozeznání, i hlavní funkce mají stejné. Vyznačují se především dvěma měřidly tlaku (konkrétně pak tlaku páry v boileru a tlaku čerpadla), jednou hlavou s před-infuzní komorou, výpustí horké vody a tryskou páry, která je opatřena izolovaným držákem. Kávovary také disponují boilerem s automatickým naplňováním a senzorem, který automaticky kávovar vypne při nedostatku vody v čerpadle, měděným boilerem s výměníkem tepla a přetlakovým ventilemexpobar_leva_2boiler.  Zásobník vody s objemem 2,75 l,  boiler 1,5 l a odkapová nádoba s velkou kapacitou může být velké plus pro volbu právě tohoto kávovaru. Kávovary se navíc vyznačují nejen svými praktickými rozměry, ale také příznivou cenou.

Pro lepší přizpůsobení jednotlivým uživatelům má Expobar zároveň možnost doplnit do kávovarů některé další funkce – například připojení k vodovodnímu řádu, nastavení hlavy pro použití kapslí apod.

Kávovar Expobar Office Leva EB-61 1-skupinový, 2-boilerový oproti svému „bratrovi“ (Expobar Office Leva EB-61 1-skupinový, 1-boilerový) navíc disponuje 2 boilery. Jeden boiler je určen k přípavě horké páry a vody a předehřátí vody. Druhý boiler pak slouží k samotné extrakci kávy skrz páku kávovaru. Díky technologii PID lze nastavit ideální teplotu pro extrakci kávy (tento displej pro nastavení teploty je jedním z hlavním viditelným rozdílů u obou kávovarů).

Dobrá zpráva je, že ani při kontrole recenzí (nejen) na zahraničních webech, se tyto kávovary nesetkávají s výraznou kritikou či výtkami. Takže teď už zbývá pouze vytipovat kvalitní mlýnek, dobrá zrnková káva… a co myslíte, stojí za to kávovar Expobar Office Leva vyzkoušet?

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.