Na našem trhu jsou nové domácí pákové kávovary Saeco Philips HD 8325/09 Espresso Class a kávovary Saeco Philips 8323/09 Espresso Focus.
Pro všechny, kteří měli doma pákové kávovary Saeco Nina, které se přestávají vyrábět a u nás už se dají sehnat jen v některých doprodejích, ale i pro ty ostatní, kteří kávovary Saeco neznají máme je to jistě pozitivní zpráva.

Kávovary Saeco patří mezi velmi oblíbené stroje na espresso a spousta uživatelů se s nimi již někde setkalo.
Tyto malé pákové kávovary se vejdou snad všude a výhodou je, že lze využít jak mletá káva, tak i tzv. E.S.E. tablety, s kterými připravíte vždy kvalitní espresso.
Značka Saeco Philips deklaruje kvalitní a odolné materiály (celý přední panel u Saeco Philips HD 8325/09 je z nerezové oceli) a ergonomické tvary, které ocení hlavně ti, co mají pákové kávovary.

Tyto kávovary mají příjemně velkou nádržku na vodu, která pojme až 1 litr vody, takže není potřeba stále vodu doplňovat. Každý den by však měla být čerstvá, jinak nebude vaše espresso chutnat tak dobře, jak by mohlo. Kávovary Saeco Espresso mají nahřívání na šálky a speciální trysku na mléko – pannarello – díky kterému si doma snadno připravíte i cappuccino.

Navíc mají kávovary shora praktickou „schovku“ na příslušenství – odměrku na kávu a náhradní sítko.

Kávovary Saeco Philips HD8323/09 Espresso Focus jsou o něco levnější, celé černé a liší se od Saeco Philips HD8325/09 také použitým materiálem.

Oba tyto drobné kávovary pro domácnost mají však velmi příznivou cenu a těm, kterým je káva blízká a vědí, jak ji připravit, udělají jistě velkou radost.