V roce 2013 představilo Saeco 2 své nové kávovary.

Saeco LirikaUž první kávovary, Saeco Lirika, způsobily rozruch. Na to jak jsou tyto kávovary malé a jak nízkou mají cenu, totiž dokáží připravit až 50 porcí za den.

To je bezesporu jejich veliká výhoda, kancelář nebo menší provoz totiž často bojuje s prostorem, a také s cenou kávovaru. I  tam, kde si nepřejí připravovat cappuccino nebo café latté, nakonec volí dražší kávovary, které už tyto funkce mají, protože zároveň splňují nároky na vyšší denní produkci. Saeco Lirika je tedy řešením – základní kávovar pro přípravu kvalitního espressa, který připraví až 50 porcí denně, bez zbytečných funkcí navíc a díky tomu i za velmi přijatelnou cenu.

Za nevýhodu by se dalo označit to, že kávovary Saeco Lirika nemají počítadlo porcí a popravdě řečeno jejich zpracování není nijak atraktivní. Tyto kávovary jednoduše mnoho krásy nepobraly. I to je ale možná důvod, proč se dají pořídit za tak dobré peníze.

Saeco Lirika PlusPo určité době, co začaly kávovary Saeco Lirika dobývat náš trh, přišly do nabídky i jejich novější modifikace: Saeco Lirika Plus – už na první pohled je poznáte, protože na rozdíl od celočerné variany Saeco Lirika, jsou tyto novější kávovary vyvedeny ve stříbrné barvě (kov + termoplast) a kromě toho, že vypadají trochu víc k světu, kávovary Saeco Lirika Plus už mají počítadlo porcí.

Oba modely mají „pouze“ trysku na páru nebo výdej horké vody, protože se ale všeobecně ví, že s takovou tryskou mnoho parády nenaděláte, dá se k oběma modelům přikoupit tzv. Univerzální kapučinátor Saeco, díky kterému se pak z kávovarů Saeco Lirika stanou plnoautomatické kávovary.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.