Seznámení s kávovary Nespresso

Seznámení s kávovary Nespresso

Začátky … v roce 1970 začala společnost Nestlé předvídat, že přijde velká poptávka po speciálních gurmánských druzích kávy. Vyžádalo si to mnoho let výzkumu a vývoje, včetně mnoha patentů, ale po letech společnost Nespresso uspěla a představila svůj systém na přípravu dokonalého espressa.red-a-milk-new.jpg

NESPRESSO se stalo symbolem unikátního kávového konceptu navrženého tak, aby vytvářel stále stejně dokonalou kávu šálek za šálkem.

Jedinečná „trilogie“ společnosti Nespresso spojuje ty nejkvalitnější druhy kávy Grand Cru na světě s elegantními, stylovými a díky kvalitě oceňovanými kávovary a vyjimečnými individuálními službami, aby zákazníkům připravila chvíle ryzího potěšení a požitku z kávy.

A tak byl konečně na dosah ruky jedinečný zážitek z kávy…

Perfektní espresso je plodem celistvé alchymie, která v sobě spojuje kávu vyjimečné kvality a čerstvosti, vodu, která kávovarem prochází pod vysokým tlakem, aby na povrch vynesla tělo a intenzitu kávy a odhalila všechny jemnosti a dokonalé aroma.

Nespresso kapsle jsou praktické, hermeticky uzavřené z nezávadného hliníku, uchovávají kávu v perfektním stavu a zabraňují její oxidaci, takže více než 900 extremně prchavých aroma zůstává zachováno po dobu 12měsíců.

Nespresso nabízí 16 směsí , každou s jedinečnou osobitostí, jako výsledky inspirace našich odborníků na kávu. Ztělesňují všechna aroma a zahrnují rozličné země původu.

Nespresso  kávovary jsou vybaveny patentovaným extrakčním systémem, který pracuje s vysokotlakou pumpou. Kávovary jsou navržené ve spolupráci s prestižním partnerem – firmou DeLonghi a jsou vytvořeny tak, aby dokázaly skvěle uvolnit aroma a chuť kávy.Poslední poznatky techniky spolu s jednoduchým použitím a skvělým designem vedly k mnoha mezinárodním oceněním.

Essenza inteligentně kombinuje kompaktní design a vyjimečnou snadnost obsluhy se širokou škálou použitých materiálů a barev.

c100-black.jpg

CitiZ jsou koncipované tak, aby uspokojily jak nové uživatele, tak milovníky moderního designu. Jsou vyjádřením spojení vyspělé technologie a retro designu inspirovaného městskými mrakodrapy.

 ivory-new.jpg

Lattissima je určena pro milovníky receptur s mlékem. jediným stiskem tlačítka si díky těmto kávovarům můžete připravit speciality a poznat tak kvalitu perfektní čerstvé mléčné pěny.

4 odpovědína “Seznámení s kávovary Nespresso”

 1. Kosinová Taťána napsal:

  Docela zajímavé přístroje, kdy budou uvedeny na trh, když recenze je datována 11.18.2009? Bude se měnit kalendář? Totéž k článku Kávovar Saeco Syntia , tam je aspoň recenze ve dvanáctém měsíci……
  Zdraví T.K.

 2. Ales napsal:

  Na trhu už jsou a datu je asi dle USA normy což některé systémy používají takže bych řekl že datum je 18 listopadu

 3. Michal napsal:

  Koupil jsem si nespresso na doporučení od kamarádky. Zvažoval jsem Dolce Gusto nebo Nespresso. Když jsem se s ní bavil o tom, co je lepší, srovnala kvalitu kafe z Dolce Gusto s „kávou“ z automatu. Dal jsem na ní a udělal jsem dobře. Rodiče si koupili Dolce Gusto, takže můžu srovnávat. Nejraději mám cappuccino. Z jejich Dolce Gusto mi moc nechutnalo. Já jsem pořídil přístroj nespresso C-290. Má i funkci na cappuccino a latte. Jednoduše zasunete hadičku do krabice s mlékem a už to jede 🙂 . Cenově je pro mě výhodnější nespresso, protože z DG uděláte cappuccino ze 2 kapslí (tedy cca 15 Kč). U nespressa použiju jednu kapsli cca za 10 Kč + trochu toho mléka. Ale chuťově se to nedá srovnat. Koupil jsem myslím dobře a můžu jenom doporučit. V balení kávovaru je navíc od každého druhu nabízené kávy 1 kapsle, takže můžete ochutnat každý druh a vybrat ty, které Vám budou nejvíc chutnat 🙂

 4. Peter napsal:

  Ahoj, a kde kupuješ kapsle na Nespresso, na webe je to úbohé. Dá sa urobiť na nespresse aj latte?

Přidat komentář