Na první pohled krásné a moderní plnoautomatické kávovary od známého výrobce DeLonghi.
To jsou nové kávovary Primadonna DeLuxe S.

Názvem „plnouatomatické“ kávovary se mohou pyšnit ty stroje, které umí na jeden stisk připravit espresso, ale také mléčné speciality: cappuccino a latte macchiato. Toto nová Primadonna De Luxe rozhodně splňuje. Zároveň zůstávají samozřejmě zachovány standartní funkce jako je nahřívání na šálky, využití zrnkové i mleté kávy apod.

 

Připravená káva bude přesně odpovídat všem vašim osobním požadavkům. Nastavit si totiž může teplotu vody, sílu aroma a samozřejmě také objem šálku.
Spařovací jednotka má kapacitu 6 – 14 g, a tak si snadno připravíte i dva šálky kávy naráz. Díky posuvné výpusti kávy (87 – 142 mm) si snadno připravíte oblíbené caffé latte i do vyšší sklenice.
Mlýnek je speciálně vyroben tak, aby byl tichý a výkonný a využívá, stejně jako všechny kávovary DeLonghi, ocelové kameny. Pro nastavení hrubosti mletí slouží až 13 stupňů.

Kávovary DeLonghi ESAM 26.455 Primadonna De Luxe S mají dva na sobě nezávislé bojlery pro ohřev vody, a tak při přípravě cappuccina, nebo jiného nápoje s mlékem, nemusíte čekat, než se voda dohřeje.

Tyto plnoautomatické kávovary se řadí do energetické třídy A – mají funkci automatického vypnutí a tzv. „stand by“ režim, kdy kávovar jako by usne, což výrazně redukuje spotřebu elektrické energie.

Kávovary DeLonghi Primadonna De Luxe S jsou rozhodně designovým doplňkem každé kanceláře či větší domácnosti. Osobně nejsem velkým zastáncem plastových konviček na mléko, kterými jsou kávovary DeLonghi vybaveny. Pravdou ale je, že použití je velmi snadné a díky tlačítku „clean“ které proplachuje kapučinátor vodou přímo z nádržky také celkem hygienické. Patentovaný IFD cappuccino systém navíc zaručuje, že mléko je opravdu krásně našlehané a přitom vláčné.

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.