Uplynul týden a já bych vám ráda představila novinku na trhu s pákovými kávovary – italský přístroj na přípravu espressa Guzzanti  GZ 23 s pokročilým elektronickým vybavením, které  v součtu ušetří nemalé množství energie. Kávovar má možnost nastavit množství vody na jednu porci espressa, teplotu kávy a automaticky se přepne do úsporného režimu/tzv.stand by a po dvou hodinách nečinnosti se sám zcela vypne.

 guzzanti

Italský výrobce Guzzanti neztrácí kontakt se špičkou ve výrobě kávovarů pro domácnost a tato novinka GZ 23 vás zaujme na první pohled jednoduchým, možná až strohým designem. Díky použitému materiálu, kterým je atraktivní nerezový plech zaujme i odpůrce plastových modelů a již zdálky rozzáří místo, kam tento malý a úsporný kávovar postavíte.

guzzanti gz 23

Technickým srdcem je kvalitní italské čerpadlo s dlouhou životností, bez obav dosahující požadovaného tlaku 15bar, který také dokáže po celou dobu přípravy espressa podržet.

Dva nezávislé termostaty zajišťují správnou teplotu vody v thermobloku pro správnou teplotu kávy při přípravě jednoho anebo dvou šálků kávy.

Odnímatelná nádržka na vodu o objemu 1,1l má samouzavíratelný ventil a je snadno přístupná také pro dolévání vody bez obtížné manipulace v hůře přístupných podmínkách.

Horní plocha kávovaru vám díky odpadnímu teplu nahřeje šálky tak, aby při přípravě nedošlo k teplotnímu šoku.

Odkapávací misku můžete snadno vyjmout a vyčistit.

Příkon Guzzanti GZ 23 je v době nejvyššího odběru 1200W.

Shrnutí:  v kanceláři naší společnosti jsme měli možnost si nové Guzzanti vyzkoušet díky podpoře firmy Privest, výhradního dovozce kávovaru a pokud jste příznivcem klasického rituálu přípravy espressa italského typu, nelze, než vám kávovar doporučit. Bezvadně sedí, nevydává nestandartní zvuky a příprava kávy je skutečně rychlá. Ke kávovaru je přibalena také přátelská sada šálků z italského porcelánu.

Kávovar si můžete objednat a koupit na www.kavovary-online.cz za cenu 3290,-Kč včetně DpH.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.