Milujete cappuccino jako já, ale i po určitých zkušenostech na parní trysce, jakou domácí kávovary většinou mají, vyšleháte jen jakousi nafoukanou, lehce připálenou neforemnou hmotu?

Chcete si s pákovými kávovary užít proces přípravy kvalitní kávy ale stále válčíte s tryskami na páru, kterými jsou většinou domácí kávovary vybaveny? Nebo se vám prostě jen automatické kávovary s kvalitními kapučinátory zdají příliš drahé?

Tak či tak, pro nás všechny představil italský výrobce DeLonghi pákové kávovary, které takové kapučinátory opravdu mají. Jedná se o kávovary DeLonghi EC 850, ve kterých se podařilo skloubit nejžádanější a nejpoptávanější atributy: kompaktní kávovar, kvalitní provedení, příjemná cena, jednoduchá obsluha a automatický kapučinátor.

Pohodlně si tak můžete ráno připravit lahodné cappuccino – bez něj by snad ani den nemohl začít (!!!) a po obědě si třeba vychutnat dobré espresso.

Domácí pákové kávovary DeLonghi EC 850 mají nahřívání na šálky a díky speciálně upravené výpusti kávy si můžete připravit i dvě kávy naráz. Odkapová miska má indikátor hladiny, což by mohlo zamezit drobným kuchyňským nehodám 🙂

Ačkoli se to zdá až neuvěřitelné, tentokrát myslel výrobce asi na vše – vzhledem k tomu, že nám kávovary DeLonghi EC 850 umožňují připravit i caffé latte, nachystali pro nás „vývojáři“ prostor pod výpustí kávy až 10 cm, což nám dovolí použít i pěknou vyšší sklenici.

Jedná se o tzv. poloautomatické kávovary – přestože máte před sebou drobný pákový kávovar, můžete si do paměti uložit oblíbené velikosti kávy a vyvolat je jediným stisknutím tlačítka (tyto kávovary nefungují systémem „start stop“, takže nemusíte mít strach, že vám šálek přeteče).

Celý kávovar má díky celonerezovému tělu 7 kg, což je na pákový kávovar slušná váha, která zaručuje určitou stabilitu. Nádržka na vodu má hezky zakulacený objem 1 l.

Kávovary DeLonghi EC 850 mají sítka uzpůsobené i pro tzv. E.S.E. pody (Easy Serving Espresso), které i úplným amatérům zaručí, že jejich espresso bude mít ty správné kvality.

Tak jen do toho, zdá se, že s těmito kávovary si porozumí opravdu každý.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.