Víc než čímkoliv jiným zaujmou tyto pákové kávovary asi svými netradičními pastelovými barvami. Oblíbené kávovary DeLonghi ECO 310 Icona se nyní rozšířily o 4 nové barvy linie Vintage.

Barvy pro nové kávovary inspirovaly čtyři různá prostředí a povedlo se. Kávovary DeLonghi ECO 310 Icona Vintage odkazují na italskou eleganci a životní styl.

Klasický retro design, kterým jsou kávovary DeLonghi ECO 310 známé, zůstal nezměněn, nové barvy ale celou kolekci proměnily a oživily.

STORICA: „Hřejivé kouzlo minulosti“. Kávovary  v sametově černé barvě s detaily v barvě letitého dřeva. Z těchto tónu dýchají dávné časy.

  • Kávovar DeLonghi ECO V 310 BK Icona Vintage

DOLCE VITA: „Nadčasová elegance“. Pastelový lakovaný povrch ve smetanové barvě. Dotyková místa v barvě kávy.  Tyto kávovary svým designem vyvolávají atmosféru letního Říma.

  • Kávovar DeLonghi ECO V 310 BG Icona Vintage

OLIVIA: „Harmonie s přírodou“. Italský venkov v barvách zralých oliv – kávovary mají béžové a chromované detaily.

  • Kávovar DeLonghi ECO V 310 GR Icona Vintage

ANITA: „Atmosféra snů“. Tyto kávovary vyvolají svou azurově modrou barvu vzpomínku na prázdniny – italské riviéry s neskutečně modrým mořem a ještě zářivějším nebem.

  • Kávovar DeLonghi ECO V 310 AZ Icona Vintage

Kávovary mají pasivní nahřívání na šálky a panarello pro našlehání mléka. Sítky v páce jsou opět obdařena „skvělou“ funkcí DISCO CREMA, a tak si musíte dát na přípravu obzvlášť pozor – výsledné espresso bude totiž vypadat dobře i tehdy, když nebude správně připraveno. Nádržka na vodu má slušný objem 1,4 l.

Musím přiznat, že tyto kávovary jsou pro mě nejzajímavější svou okouzlující barvou. Technické parametry pak odpovídají účelům, pro které byly kávovary DeLonghi Icona Vintage: domácí použití.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.