Říká se x lidí = x chutí – pohledů na svět.

Stejně tak je to s kávovary, které jsou v současné době uváděny na trh.

Dneska Vám představíme nové plnoautomatické kávovary německé společnosti Mellita, která v roce 2008 oslavila 100 let od svého založení a která patří v západní Evropě mezi nejvýznamnější firmy zabývající se světem kávy.

melcaffeoloungew.jpg

Melitta v těchto dnech uvedla na český trh novou řadu automatických kávovarů, jejichž design, prvotřídní kvalita, vícestupňová nastavení, energeticky úsporné módy, snadná údržba  a velmi jednoduchá obsluha Vás přesvědčí, že právě kávovar Melitta je ten pravý…

Kávovary se dělí na tři hlavní skupiny podle charakteristických rysů:

CAFFEO SOLO – jehož cílem je poskytnout Vám naprostý požitek z kávy. Jeho čistý, minimalistický design a šířka  20 cm ho předurčuje do těch nejmenších kuchyní, kde Vám i na malém prostoru dokáže připravit výborné espresso.

 

CAFFEO LATTEA – má kromě výše uvedených předností kávovaru Caffeo Solo unikátní patentovanou technologii tryskové sprchy pro přípravu mléčné pěny.  Opět tenký profil, 4 trendy barvy, top kvalita a spojení perfektního espressa s dokonalou pěnou tohoto kávovaru ocení především mladá generace.

 

CAFFEO  LOUNGE – je plnoautomat s dvěma zásobníky na kávová zrna a unikátním systémem šlehání mléka, který Vám připraví výbornou mléčnou pěnu přímo ve sklenici během okamžiku. Za velmi snadné ovládání získalo Caffeo ocenění +X Award „Ease of use“

Během pár dní Vás seznámíme s těmito kávovary podrobněji …