Na trhu se objevil nový šlehač na mléko: Guzzanti Lattemento GZ 003.
Každý, kdo si stejně jako já neumí představit den bez dobrého cappuccina, už asi o šlehačích na mléko slyšel. Jedná se o drobné konvičky, které dokáží suplovat kapučinátory, jaké mají automatické kávovary.

Jednoduše do nich nalijete mléko, zapnete a za chvíli je mléčná pěna hotová. Šlehač ji dokáže připravit zcela automaticky a pak se sám vypne.

GZ 003 je drobný pomocník do kuchyně, který vyšlehá mléko pro 2 až max 4 cappuccina. Záleží na velikosti šálku. Zvenku je tento pěnič na mléko nerezový, vevnitř je pak vrstva nepřilnavého materiálu.
Na rozdíl od svých předchůdců stejné značky, kterými jsou šlehače Guzzanti Lattemento LM 145
a Lattemento LM310 má Lattemento GZ 003 šlehací vrtulku, která vycházi ze dna kávovaru,
stejně jako např. profesionální šlehače mléka FAL (Froth Au Lait).

Máte možnost mléko vyšlehat (spotřebuje cca 115 ml) nebo jen ohřát (cca 240ml). Obsluha i údržba je velmi snadná. Nemusíte být zkušený barista, abyste si doma užili dobré cappuccino. Guzzanti Lattemento GZ 003 vám ho doma vykouzlí ve spolupráci s jakýmikoli kávovary, ať už se jedná o stroje pákové nebo
o automatické kávovary, které nemají funkci automatického šlehání mléka.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.