Ráda bych dnes jen krátce navázala na předchozí článek o pákových kávovarech DeLonghi ECO 310 Icona. K tomu, aby příprava espressa na tomto kávovaru byla skutečně bezproblémová, jednoduchá a správná je zapotřebí mít správnou surovinu – kterou je vhodně namletá káva. K tomu je vhodné použít mlýnek, který pro Vás stejně jako kávovar vyrobila italská firma DeLonghi.

Mlýnek DeLonghi KG59

Domácí kávomlýnky a čerstvá káva Vám zaručí plné aroma čerstvě namleté kávy pro skvělý požitek při riutálu přípravy. Vůně kterou Vám poskytne čerstvě namletá káva připraví Vaše čichové buňky na konečný jedinečný zážitek.

DeLonghi nabízí pro použití v domácnosti anebo malé kanceláři dva typy mlýnků:

  • tříštivý KG 39
  • s mlecími kameny KG 59

Mlýnek DeLonghi KG39

DeLonghi KG 39 se  vyznačuje malým, měkkým designem samotného přístroje, který skvěle padne do ruky. Má nastavitelnou hrubost mletí ve třech stupních a díky nerez čepelím má dlouhou životnost. Množství namleté kávy může být až na 12 porcí kávy. Jeho příkon/ spotřeba je 150Watt.

Doporučená cena DeLonghi KG 39 je 1 290,- Kč

Mlýnek DeLonghi KG59

DeLonghi KG 59 je již téměř profesionální mlýnek zrnkové kávy s možností nastavení 8 úrovní hrubostí mletí. Nádobky na zrnkovou i mletou kávu jsou vyjímatelné pro možnost dostatečné údržby od kávové mastnoty. Kapacita nádobek je 200g zrnek a 100g namleté kávy. Mlýnek má dávkovací čidlo a pomele Vám vždy jen tolik kávy, kolik právě potřebujete. Příkon/ spotřeba tohoto mlýnku je 85Watt.

Doporučená cena DeLonghi KG 59 je 1 490,-Kč

Mlýnky, stejně jako pákový kávovar DeLonghi jsme měli možnost vyzkoušet na základě spolupráce s e-shopem www.kavovary-online.cz .  Děkujeme.