Melitta Bentz

Jedná se o německou společnost z Mindenu. Společnost byla založená Melittou Bentz (1873-1950) roku 1908 v německých Drážďanech. Zaměřují se na výrobu a prodej kávy a kávovarů a v neposlední řadě se specializují na výrobu kávových filtrů, díky kterým společnost vznikla a stala se úspěšnou. Distribuce do ČR a švýcarska byla zahájena po první světové válce, kdežto do USA se dostala až v roce 1963.

SOLO® Jedná se o první typ kávovarů od značky Melitta . Jak se říká méně je někdy více a tenhle kávovar je toho důkazem. Díky přehlednému LED displeji je ovládání kávovaru  naprosto jednoduché. Cena je opravdu nízká, pohybuje se kolem 10 000 Kč.

SOLO® & Milk
Vám připraví kávovou specialitu s kvalitní hustou cremou. Kávovar se řadí již do starší edice, což také odpovídá ceně, která se pohybuje kolem 13 000 Kč.

SOLO® & Perfect Milk
Pro rychlé a jednoduché našlehání mléka, kávovar v ceně 10 990 – 13 999 Kč. Velmi oceňované Solo® & Perfect Milk je vybaveno novým systémem Cappuccinatore, kdy připravit našlehané mléko je pro něj hračka. Disponuje lahví na vodu kapacitě 1.2 l.

CI Touch®
Prosím, dotkněte se!
Melitta® CI Touch® s příkonem 1400W je určen hlavně pro ty, kteří neradi přemýšlí a mají rádi pohodlí. Stačí jeden dotyk a můžete si připravit několik druhů kávy. Díky funkci Bean Select, budete mít doma kávovar, který dokáže sám určit výběr správného zrna. Tento model se pyšní nízkou hmotností a nádobou na vodu, která pojme až 1,8 l vody. Cena kávovaru se pohybuje v rozmezí 18 990 – 23 499 Kč.

Passione®
Jedná se o prostorově úsporný kávovar, který disponuje funkcí systému nejlepší aroma. Díky funkci Auto-cappucinatore si dokážete připravit spoustu káv i nápojů. Jediné minus na kávovaru je, že pojme pouze 1.2 l vody a cena se pohybuje kolem 12 490 – 14 999 Kč.

Passione® OT
Pouhé stisknutí jednoho tlačítka Vám zajistí kávové speciality, jako jsou Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo a mnohem více. Melitta Passione® OT se může pyšnit svým elegantním designem, díky kterému se tenhle kávovar bude hodit opravdu kdekoliv. Kávovar lze velmi jednoduše vyčistit. Cena kávovaru se pohybuje od 20 799 do 20 500 Kč.

Barista TS Smart®

Jedná se o zbrusu nový kávovar, který dokáže Vaši kávu připravit pomocí Smartphonu. Avšak za kvalitu a technologie si musí člověk připlatit. Cena se pohybuje kolem 34 000 Kč. Na druhou stranu kávovar dokáže připravit až 21 různých kávových nápojů. Díky funkci Bean select dokáže vybrat a určit správné kávové zrno. Po instalaci aplikace Melitta Connect můžete navíc vytvářet své kreativní nápady a receptury. Kávovar disponuje mlýnkem, který je velmi rychlý, ale hlavně také tichý což ocení všichni ti, kteří mají rádi svůj klid. Za nás určitě nejlepší volba, vzhledem k tomu, že až na pár výjimek vlastní většina populace Smartphone.

Zdroj: https://www.melitta.cz/cs/kvalita-Melitta-3548.htm


Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.