Kávovary značky Jura již po několikáté zvítězily v klání, které připravil tým známého časopisu dTest.
Celkově mezi sebou soutěžilo 11 strojů na espresso, které hodnotila porota složená nejen z odborníků, ale i z nezávislých spotřebitelů. Jednou z hodnocených věcí je právě espresso – tato káva totiž prozradí o kvalitě přípravy asi nejvíc.

Porota se ale věnovala i úrovni ostatních připravených nápojů, jako je cappuccino nebo latté macchiato. V neposlední řadě se přihlíží ke způsobu ovládání, které by mělo být „user friendly“, tedy jednoduché a intuitivní,  aby konečný zákazník svůj kávovar obsluhoval s lehkostí a s radostí. Množství funkcí, kterými kávovary disponují je další aspekt, podle kterého se volí vítěz. V dnešní době jsou již stroje natolik sofistikované a vybavené, že běžnému uživateli „běhá mráz po zádech“, když postupně odhaluje, čeho všeho jsou kávovary schopné.

Jak už je jasné z názvu článku, letošním vítězem jsou kávovary JURA Impressa C9 One Touch Cappuccino, které již umí připravit cappuccino na jeden stisk.

Porota, která kávovary hodnotila, ocenila zejména kompaktnost stroje, intuitivní ovládání a funkce, díky kterým jsou kávovary Jura Impressa C9 snadno udržovatelé – automatické proplachy nejen kávových cest ale také kapučinátoru. Dojem udělala i nízká spotřeba energie, která je garantována patentovaným úsporným módem.

Porota nakonec zakončila testování jednoznačným výrokem: “kávovary Jura dělají nejlepší cappuccino

Cena za tyto plnoautomatické kávovary Jura Impressa C9 na internetu je 34.999,-

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.