Novinkou na rozšiřujícím se trhu s kávovary na kapsle je přístroj Nautilus. Ojedinělý design, připomínající podmořské živočichy, malé rozměry a především komfortní příprava espressa a jiných specialit ho předurčují stát se solitérem každé kuchyně i kanceláře. U jeho zrodu a také jeho výrobcem je společnost Caffitaly, která současně nabízí i široký sortiment kapslí Écaffé s výběrem nejlepších směsí káv, čajů a nyní také mléka a čokolády.Nautilus Top Version je výráběn v několika barevných variantách, přičemž extravagantní červená červená a decentní stříbrná mu sluší nejvíce.

nautilus-red.jpg

Oproti ostatním kávovarům na kapsle ve stejné cenové kategorii je navíc vybaven tryskou na horkou vodu anebo páru. Můžete ho tak využít také jako varnou konvici pro přípravu sypaného čaje anebo anebo si připravit svařené víno. Páru můžete použít také ke zpěnění mléka pro cappuccino či lattemacchiato. Přestože tento systém umožňuje připravit mléčnou pěnu z kapsle také z kapsle se sušeným mlékem, tuto možnost je dobré využít v případě, že nemáte k dispozici čerstvé mléko. Chutnější a finančně výhodnější je mléčná pěna připravená pomocí parní trysky z jakéhokoliv čerstvého, chladného mléka.

Nautilus Top version  má docela unikátní způsob odstranění použité kapsle. Pomocí centrální páky umístěné na čele kávovaru kapsli jednoduše založíte a při zpětném pohybu sama odpadne do nádoby uvnitř stroje. Vyhnete se tak kontaktu s horkou a mokrou použitou kapslí. Neopaříte se, neušpiníte ani si nepokapete kuchyňskou linku zbytkovou kávou. Po naplnění nádoby jednoduše vysypete kapsle do odpadkového koše.

Kávovar Nautilus má systém aktivního přepaření kávové kapsle. Díky tomu dokáže zvýšit účinky pressování a vyluhování kávové směsi. Chuť a výsledné aroma espressa si tak plně vychutnáte.

Nautilus je vybaven barevnou LED indikací pro různé režimy používání:

  • výdej kávy
  • výdej vody
  • výdej páry
  • odvápňovací program
  • stand-by režim

Veškerý výdej si sami regulujete ovládací pákou  na boku stroje podle svých potřeb, zvyklostí a velikosti šálků.

Kávovar si můžete nastavit tak, aby po hodině, kdy je mimo provoz šetřil až 98% energie potřebné na ohřev vody.

Technické parametry:

  • rozměry 240 x 300 x 320 mm
  • hmotnost 5kg
  • objem zásobníku na vodu 1,2l
  • tlakové čerpadlo 17bar
  • kontejner na použité kapsle 10kusů

Nabídka kávových  kapslí kompatibilních s kávovarem Nautilus uspokojí nároky na rozdílné chuti uživatelů.

V nabídce je nyní 7 druhů kapslí zastoupených jak 100% Arabicou – Preciozo, tak směsovými kapslemi s různým poměrem Arabicy a Robusty – Corposo, Intenzo, Originale, Morbido. V nabídce je také varianta bez kofeinu- Delicato a  obilninová káva – Orzo. 

Všechny tyto kávy můžete doplnit mléčnou pěnou z kapsle Milky.

Dále jsou v sortimentu 3 druhy čaje: instantní černý čaj s citrónem – Tea & limone, lístkový čaj – Tea in Foglie a heřmánkový čaj – Camomilla.

Společnost myslela také na děti, a proto v sortimentu nechybí ani výtečná krémová horká čokoláda – Ciok, ta chutná připravená jako káva s vodou a ve spojení s mléčnou pěnou Milky Vás naprosto uchvátí plností chuti čokolády.

Co dodat závěrem: Pokud i Vy patříte mezi milovníky opravdu dobré kávy, nedovedete si svůj každodenní život bez šálků výtečného espressa představit a nemáte z jakéhokoliv důvodu předsudky vůči kapslím, neváhejte.

Za cenu 3 990,- Kč získáte skvělého pomocníka. Kávovar a sortiment kapslí Vás mile překvapí. Velikost a váha kávovaru Nautilus vám dovoluje snadno si ho převézt na chatu, na dovolenou, k přátelům a Vy si tak můžete bez problémů vychutnat špičkové espresso s luxusní pěnu kdekoli a kdykoliv.

Děkujeme za zapůjčení kávovaru Nautilus Top Version internetovému obchodu www.kavovary-online.cz, kde si můžete nejen kávovar, ale také celý sortiment kapslí koupit.