Pokud vám titulek přijde nesmyslný, věřte, že espresso se opravdu vydává na výlety. Už před časem jsme tu publikovali článek o kávovarech Handpresso – jsou to přenosné, „ruční“ kávovary, které vás mohou doprovázet opravdu všude. Díky svým kompaktním rozměrům se vejdou i do kabelky.

Tyto kávovary nejsou až takovou novinkou, ale na našem trhu zatím nebyly tak snadno k dostání.
Připravit si kvalitní espresso kdekoli se vám zachce – to je hlavní myšlenka, se kterou se tyto kávovary Handpresso Wild ESE vydaly do světa.

Pokud nejste nenároční a rádi si vychutnáte to pravé, zdravé espresso, jsou tyto kávovary právě pro Vás. S těmito drobnými pomocníky je příprava kávy hračka.

 

 

 

Kávovary Handpresso Wild ESE fungují rafinovaným způsobem – nepotřebujete nic než horkou vodu a kávu – ta v E.S.E.tabletách je pro přípravu asi nejvhodnější, hlavně díky snadnému použití. Kávovar natlakujete ručně, pomocí pumpičky v rukojeti, nalejete horkou vodu, vložíte kávu a za okamžik už si můžete vychutnat skvělé, profesionální espresso.

Dobrá káva všude a pořád – a to doslova. Espresso si můžete dát kdekoli na cestách, v kempu, v hotelu, v horách. Skvělé pro pikniky a léta strávená na chatě nebo na chalupě. Kávovary Handpresso Wild ESE vás budou věrně doprovázez kamkoli se vydáte.

Cestujte stylově – ke kávovarům se dá dokoupit kompaktní kufřík „Handpresso Outdoor Case“ s termoskou na horkou vodu a stylovými šálky Handpresso. Kufřík má popruh a dá se tak nosit přes rameno.

Musím říct, že mně osobně dlouho nic tak nenadchlo… Kávovary Handpresso Wild ESE s veškerým svým příslušenstvím působí nesmírně stylově a designově a zároveň jsou až, řekla bych, roztomilé. Už jsem napsala ježíškovi a těším se na novoroční espresso na horách.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.