Novinka 2023 – revoluční kávovar JURA J8

Také netrpělivě vyhlížíte nový rok? My tedy rozhodně ano. Jakmile jsme se dozvěděli, jakou novinku pro nás chystá švýcarský výrobce kávovarů JURA, nemůžeme dospat. Je to totiž na našem trhu něco zcela nevídaného.

Kávovar JURA J8 jako jediný kávovar, bude umět přimíchat sirup přímo do pěny! Přesně tak, čtete dobře. Budete si moci dát karamelové latte přímo ve Vaší kanceláři i u Vás doma. Kávovar to zvládne sám, s funkcí ONE Touch – už žádné složité nastavování.

Jak tedy můžete kouzlit s novým kávovarem Jura J8?

○ Jura J8 umí až 31 specialit ze zrnkové kávy

○ cappuccino, espresso machiatto, cortado, latte, flat white – zvolte si cokoliv, co má pěnu! Stačí přidat sirup a zmáčknout tlačítko a dostanete oblíbený šálek kávy s ochucenou, fantasticky krémovou pěnou.

○ můžete si natočit jen ochucenou pěnu a přidat ji kamkoliv budete chtít (nebo jen tak na lžičku)

Jura J8 nabízí 3 stupně horké vody – na jakýkoliv druh čaje

Nový systém Coffee Eye

Už se Vám nestane, že máte příliš malý nebo příliš velký hrnek na kávu. Kávovar Jura J8 umí pomocí senzoru Coffee Eye rozeznat, jakou sklenici jste do kávovaru postavili a podle toho Vám zobrazí na displayi nápoje, ze kterých si můžete zvolit. Dokonce Vám Coffee Eye pomůže umístit šálek na správné místo, přesně pod obě trysky.

Modernější mlýnek P.A.G.2+

Kávovar J8 přímo v procesu kontroluje konzistenci mletí kávových zrn, aby zajistil co nejlepší aroma kávy. Kávovar je dokonce schopný Vám doporučit jakou intenzitu aroma je nejlepší zvolit. Aroma si můžete upravit i ručně, od jemné po intenzivní.

Už se taky těšíte jako my? Kávovar Jura J8 bude dostupný v bílé barvě, stříbrné a v černé od začátku roku 2023. Jeho symetrické, hladké linie budou dokonale ladit v každé kanceláři.

Přidat komentář