O cestovních kávovarech Handpresso se tu už napsalo mnohé v článku o hybridním modelu Handpresso Wild Hybrid nebo v recenzi kávovaru do auta Handpresso Auto ESE.

V poslední době představilo Handpresso několik novinek z oblasti doplńků a tak vám je dnes zkusíme příbližit i my.

Handpresso Outdoor SET NEWPrvní velkou změnou jsou nové kufříky Handpresso Outdoor Case NEW, které už mají v příslušenství speciální Handpresso termosky s teploměrem, díky kterému máte přehled, zda je voda uvnitř ještě dostatečně horká pro espresso.  Tyto termosky se dají použít, aniž byste pokaždé odšroubovávali víčko, atk nedochází k takovému úniku tepla a je snažší s nimi při přípravě kávy manipulovat:

Kufřík Handpresso Outdoor Case NEW můžete kopupit samostatně, ale k dostání je i celý set, který vychází cenově lépe. Dejte si však pozor, jestli si vybíráte set s kávovarem Handpresso Wild ESE nebo s kávovarem Handpresso Wild Hybrid. Na výběr jsou totiž dva typy, které se liší právě tím, jaký kávovar je uvnitř:

  • Handpresso Outdoor SET ESE NEW
  • Handpresso Outdoor SET Hybrid NEW

auto_caseDalší novinkou je dlouho očekávaný Handpresso Auto Case, který poskytuje úkryt kávovaru do auta. Designově koresponduje s již známým kufříkem pro pumpičkové kávovary – byly použity stejné povrchové materiály, a také se zapíná robustním zipem:

  • Handpresso Auto Case

Tyto kufříky obsahují 2 průhledné šálky na espresso z odolného materiálu a logovanou utěrku. Kromě prostoru pro Handpresso Auto ESE najdete v kufříku také místo pro ESE pody, cukry, lžičky… Uprostřed kufříku je pak vyhrazené místo pro samotnou přípravu espressa – kruhová výseč pro stabilní uložení kávovaru „na výšku“.

Stejně jako Handpresso Outdoor Case i Handpresso Auto Case můžete pořídit samostatně nebo jak set obsahující kávovar do auta:

  • Handpresso Auto SET

Intense portafilterA společně s těmito kufříky se do ČR dostaly dosud nedostupné Handpresso Intense Portafiltery, které umožňují prodloužit extrakci kávy a můžete si tak dopřát chuťově silnější espresso s výraznějším aroma:

Handpresso naservírovalo českému trhu pěknou dávku novinek přímo před Vánocemi. Jsme zvědaví, jestli budou inovace této francouzské značky stejně progresivní i po Novém roce.