První jarní den je za dveřmi a blíží se období zahradních oslav a oblíbených garden party.

Pokud chcete své přátelé oslnit, nabídněte jim ovoce máčené v horké čokoládě. Čokoládové fontány nás uchvátily už minulou sezonu.
Vy, co jste si je pořídili už před Vánočními svátky a ušetřili si tak práci s cukrovím, je můžete jen oprášit a nadělat znova velkou parádu – tentokrát open air 🙂 A pro ty, kteří zatím nejsou hrdými vlastníky čokoládové fontány je nabídka stále širší a širší.

 

Asi nejznámějšími a nejpopulárnějšími jsou stále fontány CASCADE, které jsou dostupné ve variantě krémově bílé nebo černé. Na výšku mají 53 sm, a tak se čokoládové kaskády na stole plném dobrot rozhodně neztratí.

Jejich menší variantou jsou pak čokoládové fontány PARTY v červeném a nově i v černém provedení. Tyto mají na výšku 38 cm, dají se však pořídit za lepší cenu a splní svůj účel.

Nově jsou pak na trhu čokoládové fontány PREMIERE v barvách bílá a hnědá. Velikostí 39 sm na výšku se jsou stovnatelné s fontánami PARTY, designem se však liší.

 

Všechny tyto uvedené fontány jsou určené pro domácí použití a nemají takovou výhřevnost, aby rozpustily čokoládu. Tu je potřeba rozpustit předem v mikrovlnce nebo ve vodní lázni, fontána pak čokoládu udrží teplou tak, aby stále tvořila krásné kaskády.

 

TIP: pokud se vám čokoláda zdá příliš hustá a kaskády se trhají, zkuste ji naředit slunečnicovým olejem.

Jarnímu počasí zdar a mlsným jazýčkům třikrát hurá.

 

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.