Neumím si představit člověka, kterého by někdy nerozhořčil zvuk „otravného“ budíku ať již kvůli vyrušení z příjemného snu, příliš krátkém spánku nebo obávané situaci, která má následující den nastat. Co takhle udělat ranní vstávání příjemnější záležitostí?

Za poslední pár let bylo možné vidět nespočet inovací v oblasti domáctností, které měly zlepšit kvalitu  našeho života. Nejedná se především o věci, které nám usnadňují práci (upřímně, někdy je příjemnější věnovat dané věci více času a po určité době získat onen uspokojující pocit dobře odvedené práce), ale především také věci, které nám zpříjemňují život a odbourávají stres, který je v dnešní společnosti všudypřítomný.

Britský designer Josh Renouf svým novým budíkem (kávovar hybrid) plní sny všem milovníkům kávy. Vytvořil přístroj s názvem „Barisieur„, který funguje nejen jako budík, ale navíc ohřívá vodu pomocí kuličkových ložisek z nerezové oceli a připraví kávu ještě předtím než prvně otevřete oči.

Renouf popisuje Barisieur jako jeden z druhů léčebného zařízení, který nám usnadní probouzení  díky jemnému podvodnímu zvonění kuličkových ložisek a vůní čerstvě uvařené kávy.

Podívejte se na obrázky:

Zdroj: www.dailycoffeenews.com