Filozofie spolčenosti Barzzuz je uchu i chuťovým buňkám lahodící. Jejich cílem je totiž dodávat zákazníků, nejkvalitnější a především čerstvou kávu.

Jedině čerstvá káva je zárukou pro lahodný kávový mok. Důležité je, aby byla dobře zchovávána. Společnost Barzzuz používá obaly speciálně vyvinuté pro kávu. Obal je tvořený bariérovou vrstvou polyethylenové fólie s hliníkovým jádrem. Kvalitu kávy zabezpečuje také jednocestný ventil, který vytváří ochrannou atmosféru bez použití konzervačních látek.

Společnost dováží kávu v podobě zelených zrnek ze všech koutů světa. Vybírají si však jen nejvyšší kávové třídy. V kvalifikaci jednotlivých vývozců to znamená třídy AA, AB, SHB, supremo, grade 1, grade 2 atd. Většina kávových odborníků také tyto třídy nazývají gourmet coffe pro jejich prvotřídní kvalitu.

Káva se praží tradiční technologií v bubnovém pražícím stroji. Celý proces má formu manufaktury. Než se začně káva pražit, zaměstnanci ručně vytřídí nevhodná zrna. Po pražení se celý proces opakuje. Výsledkem je, že do konečného balíčku kávy se nedostane žádné podřadné kávové zrnko.

Osmnáct druhů kávy, které společnost nabízí, jsou vždy stoprocentní arabica.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.