10012580_608701922541536_1343586045_nItalská káva Mami’s Caffé v nás na první pohled vyvolá příjemný pocit domácké atmosféry, otázkou však zůstává, zda tato káva „jako od maminky“ spoléhá pouze na svůj veselý přebal nebo nás příjemně překvapí i při samotné degustaci.

Za vznikem kávy značky Mami’s Caffé  stojí skupina odhodlaných lidí, kteří se rozhodli na trh přinést nejen kvalitní kávu, ale také lidem úsměv na tvář a pozitivní přístup k životu. A uznejte, že takovýto přístup je v dnešní době potřebný a velice žádaný. Samozřejmě, že nejsou jedinými lidmi, kteří se snaží o podobnou věc, ale káva s takovýmto přebalem člověku prostě zpříjemní den raz dva.

Moc dobře víme, že některé vynikající kávy nemusí neznalé oko na první dojem zaujmout svým zevnějškem, a tak má tato káva nezanedbatelnou výhodu. Mamis caffé nabízí 4 základní druhy kávy. První káva Gran Crema je, jak nám jistě napoví i její černý přebal, 100 % Arabica. Téměř neznatelný podíl Robusty v kávě zajišťuje čokoládovou chuť. Dalším druhem je káva Espresso Crema, kterou ocení především ti, kdo milují pravé italské espresso. Hodí se však i pro cappuccino a latté machiato.

Kávy Gran Crema a Espresso Crema jsou dostupné i jako zrnková nebo mletá káva v elegantních dózách, které si docela dobře dokážu představit třeba jako milý dárek pro své známé.showroom1

Další z káv – Dolce Vita –  je směsí káv z Indie a Jižní Ameriky a vyznačuje se především svou sladkou a silnou chutí. Podíl Arabicy a Robusty je v této kávě téměř poloviční. Poslední z druhů, které zde zmíním, je káva Amabile. Tato káva je díky převažující Robustě vhodná především pro ty, kteří mají rádi silné espresso a potřebují pořádné povzbuzení do nadcházejícího dne.

Mami’s Café přitom nezůstává pouze u klasické kávy, ale nabízí také čokoládu, kávové pody, porcelán a skleničky, čímž vcelku důstojně dostává svému mottu „vášeň je naší motivací“. Bude zajímavé sledovat s jakými nápady nás ještě dokáží zaujmout.

Dle mého názoru stojí Mami’s Caffé minimálně za ochutnání a snad vám, podobně jako mně, již pouhý pohled na tuto kávu vykouzlí úsměv na tváři. Dobrou chuť!

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.