cafflanoChybí vám doušek energie? Máte rádi i na cestách dobrou kávu, kterou si připravíte nejlépe sami? Před časem jsme vám představovali cestovní kávovary Handpresso, nyní však náš zrak padl na více alternativní způsob přípravy kávy.

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik příslušenství s sebou pro přípravu čerstvé kávy běžně berete? Společnost Beanscorp Co., Ltd. se rozhodla ulehčit nejednomu z nás práci a vyvinula produkt zvaný Cafflano Klassic, který v současné době zaplavuje světový trh. Tato vychytávka „All in one“ („Vše v jednom“), jak ji chytře nazývá samotný výrobce Beanscorp, je kombinací všeho potřebného – mlýnku, překapávače a nádoby na kávu v jednom. Vše co potřebujete je jen horká voda a samotná káva.

Cafflano je kompaktní produkt v odolném provedení a jednotlivé vlastnosti jako je použití 10 – 30 g kávy na jedno mletí a 250-450 ml jako maximální objem jsou celkem uspokojivá čísla. Skládací keramický mlýnek, kterým je Cafflano opatřeno, vás navíc nepřekvapí kovovou příchutí ani případným zrezivěním, což je zaručeně plus. Praktická nálevka ve tvaru diamantu navíc zajistí bezproblémové nalévání kávy nebo vody.

Zní to téměř idylicky, že? A ono také je! Domů, do kanceláře, na cesty/kempování, do školy, zkrátka pro všechny typy použití, je určen šikovný pomocník Cafflano Klassic.

Samozřejmostí je, že pro někoho podobná věc může být naprostou zbytečností, hodně lidí však naopak může potěšit a stát se stálou součástí jejich vybavení na cestách do (ne)známa. Podle nás se ve světe alternativních příprav káv ani tento krasavec neztratí. Co myslíte vy?

 

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.