V dnešním světě experimentování se zelenou, nepraženou, kávou po celém světě, bylo jen otázkou času, než se tento trend posune o kousek dál a káva převezme nejen různé chuťové charakteristiky, ale také známá jména a značky.

A tak, pokud si kladně odpovíte na následující otázky, máte se na co těšit. Rádi si pochutnáte na dobré whiskey i dobré kávě? Nadchl vás Jack Daniels?

Máme pro Vás tip. Společnost, která  vyrábí Jack Daniel Tenessee Whiskey, navázala spolupráci s pražírnou kávy World of Coffee. Tato spolupráce vytvořila jedinečnou kombinaci kávy ve složení 100% Arabica, která je obohacena o chuťové tóny tak, aby se co nejvíce podobala Jack Daniel’s Old No. 7 Tennessee Whiskey. Káva neobsahuje žádný alkohol a vy si jí tak, narozdíl od skutečného panáka Jacka Danielse, můžete dopřát prakticky kdykoliv –  ráno, před jízdou v autě (potažmo s alternativními kávovary i v autě) a nebo v práci.

Káva, pražená na střední stupeň s výraznými karamelovými a vanilkovými tóny, je dostupná v mleté formě v kofeinové i bezkofeinové variantě.