blaser_logoŠvýcarská káva? Pravda je, že na trhu nemá velké zastoupení. Blaser café však stojí za pozornost nejen kvůli svým  zcela netradičním obalům.

V rodinném podniku, který funguje od roku 1922 nenajdete více než 50 zaměstnanců. Z původně malého obchodu s kávou se stala uznvaná pražírna s exportem kolem 40 % své výroby.

Blaser café je navíc pražírnou, která nakupuje většinu zelené kávy přímo na plantažích od svých dodavatelů a ne na trzích se zelenou kávou. Díky tomu si mohou dovolit garantovat stabilní kvalitu a chuť své kávy.
Kromě neustálého sledování trendů v oblasti kávy a vyvíjení nových směsí investuje Blaser Café také do rozvoje v oblasti balících materiálů tak, aby se k vám švýcarská káva dostala v té nejlepší kondici, připravena k pomletí a přípravě vašeho oblíbeného šálku.

Jednou z nejoblíbenějších směsí Blaser Café je bezesporu káva Lilla e Rose – název (Šeřík a růže) už dává tušit, jaké tóny v šálku této kávy ucítíte a jsou to skutečné jemné, květinové, nasládlé vůně. Rozpoznat však můžete i chuť medu a ořechů. Lilla e Rose je směsí 80 % káv Arabic a 20 % Robusta a můžeme vám prozradit i detailnější informace ke složení této kávy:

Blaser Café Lilla e RoseColombia Arabica washed Excelso Armenia / Medellin
Haiti Arabica unwashed 5X
India Arabica washed Plantation A
Indonesia Arabica semi-washed double picked grade 1 Lintung
Indonesia Arabica unwashed Sumatra double picked, grade 1
Ethiopia Arabica unwashed Djimmah grade 5
Brasil Arabica unwashed NY2, screen 17/18, Sul de Minas
India Robusta washed Parchment AB
Indonesia Robusta washed Java R/WP PTPN XII

Lilla e Rose je káva vhodná pro pákové kávovary i automatické kávovary, stejně tak jako pro přípravu French press nebo např. Vacuum pot.

Nás sice uchvátila právě Blaser Café Lilla e Rose, to však není jediná káva, která stojí za ochutnání. V nabídce proažírny Blaser Café najdete např. kávovou směs  Saint Tropez s tmavě praženými zrny, která je velmi vhodná pro automatické kávovary nebo např. Blaser Café Cote d´Azur, která zastupuje 100% Arabiky a najít v ní můžete chuť pomerančů, rybízu i ořechů.
cote_dAzur

 

 

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.