Kávovar pro náročné podniky

Dr.Coffee je inovativní společnost, která se zabývá vývojem a výrobou automatických kávovarů na zrnkovou kávu. Kávovary Dr.Coffee jsou velmi vhodné do větších firem, restaurací i čerpacích stanic – nabízí velký výkon a snadnou ovladatelnost přes přehledný dotykový displej.

Poté, co jsme je sami vyzkoušeli, jsme je zařadili do našeho portfolia – splňují totiž náročné požadavky zákazníků – velký objem zásobníku na vodu i na zrno. Není problém tu najít třeba 4-8 litrovou nádrž na vodu.

Kávovar na doma – Dr-Coffee C12

Již základní kávovar C12, je velmi oblíbený jak doma, tak i v kancelářích – velmi rychle připraví skvělé espresso a díky velkým ikonám na displeji se snadno ovládá. Kávovar má kompaktní rozměry a vejde se na jakoukoliv kuchyňskou linku.

Dr.Coffee C12 nabídne až 15 různých druhů nápojů, které lze dále ukládat do osmi uživatelských profilů. Což je skvělá funkce – každý člen domácnosti, nebo menší kanceláře si může uložit recepturu na svou oblíbenou kávu, a pak si ji připravit jediným stiskem tlačítka. Je to velký bonus oproti konkurenci, kde mají mnohem menší prostor pro ukládání vlastních receptur.

DR.Coffee F12 Big – výkonný a s velkými zásobníky na vodu i kávová zrna

Dr.Coffee F12 Big Plus má 7” dotykovou obrazovku s nabídkou až 27 kávových specialit, a to vše pouze stisknutím tlačítka. Kávovar Dr.Coffee Big zvládne i 100 káv denně a pokaždé je káva stejné kvality – což je rozhodně plus. Menší a levnější kávovary se mohou při takové zátěži příliš zahřát, nebo si až moc rychle ztupíte mlecí kameny.

Rozhodně jej doporučujeme do jakýchkoliv gastro provozů – dostanete kvalitní, výkonný kávovar, u kterého nemusíte každou chvíli doplňovat vodu nebo zrna a mlecí kameny zůstanou dlouho ostré. Nebojte se F12 pořádně využít. Pokud si k ní pořídíte i lednici, máte vystaráno i s neustálým hlídáním čerstvosti mléka.

Když je třeba něco ještě výkonějšího – Dr-Coffee Minibar S1

Pokud by Vám však ani kávovar F12 nestačil a potřebujete výkonnější kávovar i na sypké směsi – je tu Dr.Coffee Minibar S1. Pořád platí, že Vám zvládne 100 káv denně. Dokonce má 1,5kg zásobník na zrno. K tomu ale můžete zákazníkům nabídnout i horkou čokoládu, protože kávovar má 1,2kg zásobník na instanty – třeba na čokoládu. Připravíte ji pak jedním tlačítkem. Pro náročný gastro provoz je tento kávovar jako dělaný.