Konečně jsme mohli vyzkoušet novinku na trhu Handpresso E-presso plus. A velmi mile nás překvapilo, že existuje i ve variantě setu, ve které dostanete pevný stylový kufřík – kam se vejde kávovar i s kapslemi. Dobrému espressu i na cestách už nic nebrání.

Handpresso e-presso plus set

Kvalita především

Každý víme, že v espresso z kavárny je výborné. Pokud ale cestujete do přírody, nebo jen hodně jezdíte autem, určitě byste uvítali možnost si udělat kvalitní espresso, aniž byste každou chvíli muset hledat kavárnu. V nejhorším případě kiosek nebo automat. Proto je tu Handpresso E-presso plus. Nepotřebuje elektrickou energii ani horkou vodu. Díky dobíjecímu akumulátoru si vodu sám nahřeje, natlakuje se a během 3 minut připraví kávu.

Handpresso e-presso plus

Proč si koupit Handpresso E-presso plus?

Nyní nově i espresso lungoaž 110ml kávy! Na jedno nabití vydží až na 3 – 4 kávy.

Pevný kufřík na cesty! > pouze ve variantě Handpresso E-presso plus SET

Uděláte si espresso s mleté kávy i z nespresso kapslí > konečně je cestovní kávovar i na mletou kávu! ♥

Dobíjí se pomocí USB C kabelu, klidně z powerbanky.

Nepostradatelný pomocník na cesty ♥

Malý, tichý, kompatibilní – opravdu nás překvapilo, jak tiše pracuje.

Náhradní baterka se dá dokoupit.

Nevýhody

Při nabíjení si neuděláte kafe – nabíjí se 3 hodiny > na další espresso si holt počkáte.

Handpresso E-presso plus uvaří max 4 kávy na jedno nabití – není tedy vhodný na velké sešlosti. Spíš jako osobní kávovar.

Dražší, ale vyplatí se.

Kufřík nelze koupit samostatně.

Handpresso e-presso plus

Shrnutí

Handpresso E-presso plus je rozhodně investice a to nejen do dobré kávy. Ušetří Vám spoustu času s hledáním kavárny a i když se to zprvu nezdá, tak Vám zmenší i výdaje za kávu. Koupíte si kapsle a nebo mletou kávu – vždy budete vědět, kolik Vás espresso stojí. A v neposlední řadě šetříte životní prostředí – nepotřebujete jednorázové kelímky, kávovar Handpresso E-presso má vlastní hrníček.