Pokud vám název článku nic neříká, nebuďte překvapeni. Italská káva Covim u nás totiž opravdu není příliš známá a je to hlavně tím, že se sní nepotkáte v uličkách běžných supermarketů.

Kávu Covim můžete ochutnat v kavárnách a restauracích, kde majitelům záleží na tom, jak připravit dobré espresso nebo cappuccino a také na tom, jak se káva správně servíruje. Je známo, že dodavatel této italské značky Covim je, řekla bych až trochu vybíravý, a svou značku neprodává jen tak někde.

Káva totiž může být kvalitní, pokud se ale nepřipraví správně, nebude vám chutnat ani ta nejkvalitnější.

Káva Covim Granbar je jako jedna z mála dostupná i na internetu a v některých specializovaných prodejnách. Jedná se o směs káv Arabica a Robusta v tak vyváženém poměru, že vás dokáže povzbudit a zároveň pohladit jemnými tóny a překvapit krásnou hustou a elastickou cremou.

Tato zrnková káva je velmi oblíbená v domácnostech – je vhodná  pro domácí automatické kávovary, ale i pro pákové kávovary – Covim Granbar se totiž vyrábí i v tzv. E.S.E. tabletách (Easy Serving Espresso) neboli Podech, kde je káva  již předem namletá, optimálně stlačená a vakuově zabalená – vždy čerstvá pro dokonalé espresso s báječným aroma.

Káva Covim Granbar je na internetu k dostání okolo 582,- Kč/ 1kg. Z jednoho kila pražené zrnkové kávy se dá připravit zhruba 140 porcí epressa. Cena jedné kávy je tak zhruba 4,-Kč.

Pro ty, kterým se nechce hned na začátku investovat peníze do kilového balení, když kávu neznají, připravil výrobce i zrnkovou kávu Covim Granbar balenou po 500g

E.S.E. tablety Covim Granbar (25 porcí vakuované kávy) pak pořídíte už za 205,- Kč.

Kdo tuto kávu nikdy neochutnal, tomu vřele doporučuji, Covim Granbar si snadno hledá svoje příznivce.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.